8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu

8 militari români, trimiși în judecată după ce au fost acuzați că au furat 7 tone de motorină din baza NATO de la Kogălniceanu
Scris de Realitatea din Germania Publicat: 9 nov. 2023, 08:58
Cei 9 sunt cercetați pentru însușirea fără drept a aproximativ 7 tone de combustibil
Citește și
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Germania și pe Google News


























