Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR

Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR
Scris de Realitatea din Germania Publicat: 7 aug. 2023, 10:48
Monedele din argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica au putere circulatorie pe teritoriul României
Citește și
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Germania și pe Google News



























