România a rămas fără echipe în Conference League - VIDEO

România a rămas fără echipe în Conference League - VIDEO
Scris de Realitatea din Germania Publicat: 31 aug. 2023, 23:03
Farul și Sepsi OSK au părăsit competiția în această seară
Citește și
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:02Avioane militare rusești și chineze, detectate în zona de apărare aeriană a Coreei de Sud
- 08:58O naștere printre ruine a emoționat mii de oameni. Mama și bebelușul au supraviețuit cutremurelor din Venezuela - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Germania și pe Google News


























