Un polițist de frontieră a venit beat să își încarce butelia cu gaz la o stație GPL - Acesta a fugit cu mașina și a accidentat un pieton

Un polițist de frontieră a venit beat să își încarce butelia cu gaz la o stație GPL - Acesta a fugit cu mașina și a accidentat un pieton
Scris de Realitatea din Germania Publicat: 5 dec. 2023, 12:52
A fost scandal de proporții la o stație GPL din Techirghiol
Citește și
- 14:07Zece persoane au murit înecate în Franța, într-o zi marcată de caniculă puternică
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din Germania și pe Google News



























